Strateo korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności
Strateo Internetowy dyrektor finansowy
Informacje o firmie
[]
Właścicielem serwisu Strateo.pl jest KPDA Fundacja Na Rzecz Rozwoju Rachunkowości. Fundacja została powołana w celu inicjowania i wspierania nowatorskich rozwiązań służących do rozwoju wiedzy z zakresu rachunkowości, księgowości oraz analizy finansowej oraz praktycznego wykorzystania tej wiedzy w polskich przedsiębiorstwach.
[] [] []
KPDA Fundacja Na Rzecz Rozwoju Rachunkowości
40-101 Katowice
ul. Chorzowska 108
tel. 32 757 38 10
fundacja@kpda.pl
NIP: 6342718672
REGON: 241228156
Sąd Rejonowy w Katowicach
VIII Wydział Gospodarczy
KRS 0000331150

Celami fundacji są również:

  • Działalność wspomagająca rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości
  • Propagowanie wykorzystania nowoczesnych technologii w księgowości polskich przedsiębiorstw
  • Popularyzacja idei wykorzystywania nowoczesnej rachunkowości zarządczej w procesie podejmowania decyzji w przedsiębiorstwach
  • Działalność w zakresie nauki i edukacji rachunkowości, matematyki, statystyki, analizy finansowej, audytu oraz prawa
  • Stymulowanie rozwoju gospodarki elektronicznej poprzez wspieranie tworzenia nowych, innowacyjnych e-usług, innowacyjnych rozwiązań elektronicznego biznesu oraz zmniejszanie technologicznych, ekonomicznych i mentalnych barier wykorzystywania e-usług w społeczeństwie i działalności gospodarczej

Strateo.pl jest praktyczną realizacją celów wyznaczonych Fundacji. Serwis jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Innowacyjna Gospodarka oraz dotacji i darowizn od firm i osób prywatnych.

logo POIG logo UE

Zobacz także:
Współpraca

Nowe raporty

Wyliczenie ulgi na "złe długi" łatwiejsze w Strateo dzięki nowym raportom pomagającym w wywiązywaniu się z obowiązków narzuconych przez art. 89b Ustawy o podatku od towarów i usług.

Nowe funkcjonalności

Kontrola limitu kredytu kupieckiego to istotny element zarządzania relacjami handlowymi z klientami. Strateo daje możliwość ustawienia limitu kupieckiego dla dowolnych kontrahentów.

Dodatkowe narzędzia

Monitoring Prawny Strateo jest skierowany do firm, które ze względu na branżę lub specyfikę działalności wymagają wsparcia kancelarii prawniczej i ciągłego monitorowania ściągalności należności.
logo POIG
logo UE