Strateo korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności
Strateo Internetowy dyrektor finansowy
Jak włączyć kancelarię prawną do programu Monitoring Prawny Strateo

Zapraszamy do współpracy wszystkie Kancelarie PrawniczeZasady współpracy

Serwis Strateo kierując się interesem swoich użytkowników i chęcią zapewnienia im jak najbardziej kompleksowej ochrony należności postanowił uruchomić usługę Monitoringu Prawnego Strateo. Dzięki niej nasi użytkownicy mogą sprawnie dochodzić swoich należności przy wsparciu profesjonalistów. Natomiast kancelarie prawne zyskują nowy kanał sprzedaży swoich usług o zasięgu krajowym. Aktywność Strateo przy tej usłudze ogranicza się do skojarzenia użytkownika i kancelarii prawnej, która mu najbardziej odpowiada. Sama usługa monitoringu prawnego jest świadczona przez kancelarię. Kancelaria czerpie wszelkie korzyści ze świadczenia usługi jak i ponosi w stosunku do użytkownika pełną odpowiedzialność za swoje usługi. Strateo niczego nie gwarantuje odnośnie jakości usługi ani nie bierze na siebie żadnej odpowiedzialności w stosunku do użytkowników i kancelarii prawniczych. Aby rozpocząć współpracę prosimy skontaktować się mailowo: partner@strateo.pl lub telefonicznie pod numerem 501 191 889. Aby przeprowadzić proces akredytacji będziemy musieli zaakceptować umowę z użytkownikiem i cennik, więc prosimy o wcześniejsze opracowanie tych dokumentów.

Do współpracy może przystąpić każda kancelaria prawnicza, która zgodzi się na następujące warunki:

  1. Będzie w stanie przedstawić konkretny i czytelny cennik za usługę monitoringu oraz umowę z użytkownikiem, które będą do pobrania na stronie internetowej Strateo.
  2. Kancelaria musi przy świadczeniu usługi korzystać z aplikacji Strateo i przy jej pomocy raportować efekty swojej pracy. Wymagany poziom znajomości aplikacji może być przez nas testowany.
  3. Zaakceptuje regulamin usługi Monitoring Prawny Strateo.

Nowe raporty

Wyliczenie ulgi na "złe długi" łatwiejsze w Strateo dzięki nowym raportom pomagającym w wywiązywaniu się z obowiązków narzuconych przez art. 89b Ustawy o podatku od towarów i usług.

Nowe funkcjonalności

Kontrola limitu kredytu kupieckiego to istotny element zarządzania relacjami handlowymi z klientami. Strateo daje możliwość ustawienia limitu kupieckiego dla dowolnych kontrahentów.

Dodatkowe narzędzia

Monitoring Prawny Strateo jest skierowany do firm, które ze względu na branżę lub specyfikę działalności wymagają wsparcia kancelarii prawniczej i ciągłego monitorowania ściągalności należności.
logo POIG
logo UE