Strateo korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności
Strateo Internetowy dyrektor finansowy
Jak przystąpić do programu Monitoring prawny Strateo

Aby rozpocząć współpracę z kancelarią prawniczą, która korzystając z aplikacji Strateo będzie wspierać monitoring i ściągalność należności, wystarczy zastosować się do poniższych wskazówek.Rozpocznij ochronę prawną w kilku prostych krokach

  1. Zapoznaj się warunkami świadczenia usługi Monitoring Prawny. Zobacz »

  2. Przejrzyj wizytówki Kancelarii Prawnych, które uczestniczą w świadczeniu usługi. Wybierz tę, która Tobie najbardziej odpowiada. Zobacz »

  3. Skontaktuj się z wybraną Kancelarią Prawną w celu potwierdzenia rozpoczęcia współpracy. Telefon oraz adres e-mail znajdziesz w wizytówce kancelarii.

  4. Wydrukuj i podpisz wymagane przez kancelarię dokumenty (pełnomocnictwa, umowę ramową) zgodnie z reprezentacją spółki.

  5. Odeślij podpisane dokumenty.

  6. Dołącz kancelarię do użytkowników w Twojej firmie w Strateo. Zobacz jak »

Nowe raporty

Wyliczenie ulgi na "złe długi" łatwiejsze w Strateo dzięki nowym raportom pomagającym w wywiązywaniu się z obowiązków narzuconych przez art. 89b Ustawy o podatku od towarów i usług.

Nowe funkcjonalności

Kontrola limitu kredytu kupieckiego to istotny element zarządzania relacjami handlowymi z klientami. Strateo daje możliwość ustawienia limitu kupieckiego dla dowolnych kontrahentów.

Dodatkowe narzędzia

Monitoring Prawny Strateo jest skierowany do firm, które ze względu na branżę lub specyfikę działalności wymagają wsparcia kancelarii prawniczej i ciągłego monitorowania ściągalności należności.
logo POIG
logo UE