Strateo korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności
Strateo Internetowy dyrektor finansowy
Zapraszamy do współpracy


Strateo to aplikacja internetowa, której celem jest rozbudowa możliwości stacjonarnych i internetowych programów do księgowości i wystawiania faktur. Architektura Strateo pozwala na współpracę praktycznie z dowolnym programem zewnętrznym.


Zobacz także:
Monitoring prawny Strateo

Załóż konto Blog Strateo

?

Odzyskaj VAT i skorzystaj
z ulgi za złe długi

Nie przegap możliwości odzyskania VAT od niezapłaconych faktur z 2010 roku! Jeszcze do końca roku można wysyłać wezwania do zapłaty z sankcją VAT za faktury z 2010 roku. Strateo na bieżąco monitoruje twoje rozrachunki pod kontem możliwości wystawienia wezwania do zapłaty w celu odzyskania VAT od niezapłaconych faktur.

Zapraszamy do współpracy Bezpieczeństwo i polityka prywatności Monitoring prawny Strateo

Nowe raporty

Wyliczenie ulgi na "złe długi" łatwiejsze w Strateo dzięki nowym raportom pomagającym w wywiązywaniu się z obowiązków narzuconych przez art. 89b Ustawy o podatku od towarów i usług.

Nowe funkcjonalności

Kontrola limitu kredytu kupieckiego to istotny element zarządzania relacjami handlowymi z klientami. Strateo daje możliwość ustawienia limitu kupieckiego dla dowolnych kontrahentów.

Dodatkowe narzędzia

Monitoring Prawny Strateo jest skierowany do firm, które ze względu na branżę lub specyfikę działalności wymagają wsparcia kancelarii prawniczej i ciągłego monitorowania ściągalności należności.
logo POIG
logo UE